Školní aktovka Hasiči
Kód: 8595689313463Související produkty

Tritanové láhve na pití s netekoucím víčkem 500ml

Tritanové láhve na pití s netekoucím víčkem 500ml

Krabička na svačinu s plameňákem udělá velkou přestávku zábavnější a barevnější.

Tritanové láhve na pití s netekoucím víčkem 500ml

Školní penál Coocazoo bez vybavení . Limitovaná edice.

Školní penál bez vybavení.

Školní penál Coocazoo bez vybavení . Limitovaná edice.

Školní penál Coocazoo bez vybavení s melanžovým efektem. Limitovaná edice.
Detailní popis produktu
• Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.
• Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
• Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka.
• Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
• Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti.
• Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
• Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 200 g.
• Objem aktovky je 18 l, nosnost 6 kg.
• Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
• Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
• Aktovka je vybavena elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.
• Aktovky z řady KLASIK byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Školní potřeby |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
EAN: | 8595689313463 |
Výrobce: | Baagl |

Školní batoh Coocazoo MATE v designu Tarp Frosty Lilac pro děti od 3. třídy. Limitovaná edice

Školní aktovka Zippy s příjemným plyšovým povrchem, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ.

Batoh SIOUX 15 je universální batoh pro děti od výšky 120 cm vhodný na celodenní výlety, sport a do školky.

Chlapecký školní batoh s modrým abstraktním potiskem a reflexním logem BAAGL, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ.

Univerzální batoh FALCON 20 je vhodný na celodenní výlety, sportovní aktivity i do školy.

Univerzální batoh FALCON 20 je vhodný na celodenní výlety, sportovní aktivity i do školy.

Školní aktovka Zippy s pevným tělem a motivem Batmana, který potěší každého milovníka tohoto hrdiny.

Školní batoh Coocazoo MATE v designu Tarp Frosty Lilac pro děti od 3. třídy. Limitovaná edice

Školní batoh pro děti od 1. třídy až 2. stupeň

Školní batoh Step by Step vhodný od 1. do 4. třídy.

Školní aktovka Ergo pro vyznavače Harryho Pottera s designem Pobertova plánku. Tato aktovka je vhodná od první třídy základní školy.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Už jste si někdy položili otázku, v čem tkví tajemství spokojeného života? Vědci i lidová moudrost mají jasno: spokojený člověk je mimo jiné zdravě sebevědomý a má odvahu zkoušet nové věci. Sebevědomý člověk si stojí za svým, ale ví, že to znamená občas chybovat. A chybami se člověk učí! Jasno měli i tátové dvou budoucích prvňáčků: chceme, aby z našich dětí rostly právě takové osobnosti!
V PRESCU sestavili tým lidí, kteří to mají stejně jako oni: nebojí se výzev, přicházejí s novými originálními nápady, milují moderní design, sledují trendy a přitom pečlivě dbají na kvalitu, ergonomii a především zdraví malých zákazníků. Tak se zrodila originální česká značka BAAGL a s ní kolekce výjimečných aktovek, batohů a celé řady dalších školních potřeb.
Ovšem pozor: nehodí se pro ty, co chtějí zůstat raději v koutě – vyrůstat s BAAGLem totiž znamená vyrůstat s odvahou!
A protože týmu, který se dal dohromady kolem značky BAAGL, velmi záleží na dětských osudech, podílí se také na výjimečném projektu TERIBEAR Nadace Terezy Maxové dětem – pomáhá tak vyrůstat s odvahou i těm opuštěným a ohroženým!